CROWN PLAZA CITY CENTRE AMSTERDAM HOTEL
REZERVASYON
TAKSİT SEÇENEKLERİ
TESİS ÖZELLİKLERİ

Sehrin merkezinde ayrıcalıklı bir konuma sahip olan Crowne Plaza Amsterdam City Centre Otel tiyatrolar, kliseler, elmas sergileri, Anne Frank House, Rijksmuseum ve Van Gogh Müzesi gibi bir çok turistik yere yakın bir pozisyondadır.Geniş imkanları olan otelde video ve internet bağlantılı bilgisayar oyunları odası, kapalı havuz, sauna, spor salonu - amp; solaryum, güzellik kürü hizmetleri bulunmaktadır. Otelde otopark ve danışma hizmetleri de sunulmaktadır.

* Otelin yemek hizmetleri arasında tipik bir flemenk restoranı, pastanesi ve geleneksel ve uluslar arası yemekler sunan avlu restoran bulunmaktadır. Otelde 24 saat oda servisi vardır. * Otel üç adet fonksiyonel konferans ve davet odası ve iki adet toplantı odasıyla 270 kişilik bir organizasyon kapasitesine sahiptir. Tam donanımlı iş merkezinde ayrıca görsel ekipmanlarda mevcuttur.

Oda Açıklaması

* Otelde 270 oda vardır.

Lokasyon Açıklaması

Tarihi Amsterdam şehrinin ortasında otogara ve Dam Meydanı'na yakın konumda olan otel alışveriş caddeleri, kanallar, müzeler ve şehrin diğer özel mekanlarına yakınlığıyla ayrıcalıklı bir konuma sahiptir.

Yemek Açıklaması

The restaurant has benefitted from a complete overhaul and is now larger and far more modern. Even the menu has changed to offer more contemporary dishes. The old "Dorrius" in the old style may still be hired out. One of the hotels best features is still its extensive buffet breakfast.

 

KONUM