SWISS OTEL AMSTERDAM
REZERVASYON
TAKSİT SEÇENEKLERİ
TESİS ÖZELLİKLERİ

19.yy tarzındaki tarihi cephesinin ardında 109 adet zevkle döşenmiş oda bulunduran Swissotel Amsterdam mükemmel servisi, günümüz tarzında ve teknolojisinde dekore edilmiş odaları ve birinci kalite hizmetiyle kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmenizi sağlıyor. Swissotel Amsterdam'de her şeyi otelin personeline bırakabilir ve konaklamanız, davetiniz ya da özel organizasyonlarınızın tadına varabilirsiniz. Geleneksel İsviçre servisi ve fonksiyonel odalarıyla otel konuklarına 22 kişi kapasiteli toplantı odaları sunmaktadır. Tecrübeli personel ve tam donanımlı iş merkezi konuklara her türlü teknik ekipmanı ve hizmeti sunmaktadır.

* Simply Bread - Simply Bites: Sabahları kahvaltı servisi de veren bu sandviç evi, hafif yemekler için ideal olup akşamları bir bar havasına bürünmektedir.

Oda Açıklaması

* Otelin tam donanımlı, klimalı ve zevkle döşenmiş odaları konuklara huzurlu ve sesssiz bir ortam sunmaktadır. Ayrıca otelde sigara içmeyenler ve engelliler için özel odalar da bulunmaktadır.

Lokasyon Açıklaması

Sehrin kalbinde, Kraliyet Sarayı'nın karşısında bulunan Swissotel Amsterdam, Dam Meydanı ve çeşitli alışveriş ve eğlence yerlerine yürüyüş mesafesindedir. Amsterdam'ın en merkezi yerinde olan otel merkez tren istasyonuna 5 dakika yürüyüş mesafesindedir.

KONUM