SAVOY HOTEL
REZERVASYON
TAKSİT SEÇENEKLERİ
TESİS ÖZELLİKLERİ

Geleneksel fakay bir o kadar da modern bir şehir oteli olan, 4 yıldızlı Savoy Otel Frankfurt, Frankfurt Hbf. istasyonunun hemen karşısındadır. Buradan Frankfurt Ticaret Fuarı'na, şehir merkezine ve havalimanına çok rahat ulaşabilirsiniz.1903'ten beri bir aile işletmesi olan otelde, 100 yıllık bir servis anlayışı hakimdir. Otelde bir teras yüzme havuzu vardır.

* Otelin büfe kahvaltısıyla yeni bir güne başlayabilirsiniz. Kahvaltı saat 06.00'da başlıyor. Öğlen ve akşam yemekleri için ister büfeden, ister Avrupa ve dünya mutfaklarını içeren a la carte mönüyü tercih edebilirsiniz.* Rhapsodi Restoran, modern, aydınlık, sıcak ve hafif bir ışıklandırmaya sahiptir. Savoy Restoran daha resmidir ve mekana İsveç tarzı hafif çam ağacı ahşabı ve mavi döşeme hakimdir. Otelin barı da zarif ve moderndir.* Active club'da, eşsiz bir şehir manzarası vardır. Yüzme havuzu, sauna veya buhar banyosunda, fitness salonu ve solaryumda, istediğiniz gibi rahatlayabilir veya spor yapabilirsiniz.

Oda Açıklaması

* Zevkle ve İskandinav renkleriyle döşenmiş odalarda, solgun ahşap kullanılmıştır. 144 odada, banyo-duş, WC, elbette bir telefon, internet bağlantısı, izle-öde TV ve mini bar vardır. Odalar arasında klimalı lüks veya sigara içilmeyen oda tercih edebilirsiniz.

Lokasyon Açıklaması

Savoy Otel Frankfurt, ana tren istasyonunun hemen karşısında, Frankfurt Ticaret Fuarı'na, şehir merkezine ve havalimanına çok yakındır.

KONUM