MİRACLE SUVARNABHUMİ AİRPORT
REZERVASYON
TAKSİT SEÇENEKLERİ
TESİS ÖZELLİKLERİ

Bangkok'un Suvarnabhumi Havalimanı'na arabayla 15 dakika uzaklıkta bulunan şık Miracle Suvarnabhumi'ye havaalanından kolayca ulaşılabilir. Tesisin sunduğu olanaklar arasında çatı havuzu yer almaktadır.

Havaalanı yakınında elverişli bir konumda yer alan Miracle Suvarnabhumi, konuklarına İngilizce konuşan personeliyle kaliteli hizmet sunmaktadır. Ayrıca, havaalanı ile otel arasında ücretsiz ulaşım servisi sağlanmaktadır.

Miracle Suvarnabhumi'nin temiz ve ferah konuk odaları çağdaş bir şekilde tasarlanmış, Doğu'ya özgü detaylarla döşenmiştir. Klimalı odaların tamamında TV, minibar ve çalışma masası bulunmaktadır.

Çatıdaki yüzme havuzunda şehirden panoramik manzaraları hayranlıkla seyrederek yüzebilirsiniz ya da otelin lüks spa uygulamaları ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Otelin restoranında ve kafesinde Çin, Tayland ve dünya mutfaklarından lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz. Lobi bardan alacağınız bir içki ile yorgunluk atabilirsiniz ya da Karaoke salonunda dilediğiniz şarkıları söyleyebilirsiniz.

KONUM