Kösezade mi?
Kösezade Turizm´in temelleri, Kösezade Grup Başkanı Özkan Kösezade´nin desteği ve önderliğinde 1994 yılının Haziran ayında atılmıştır. Kendilerini düşlerinin peşinden gitmeye adamış, yaratıcı, çalışkan yenilikçi insanların bir arada bulunduğu Kösezade Turizm, kısa sürede sektördeki farklılığını ortaya koymuş, ismini başarılı şirketler arasına ön sıralarda oturtmuştur. 23 yıldır aynı heves ve heyecanla çalışmanın meyvesini her geçen yıl büyüyerek toplayan şirket, misafirlerinin memnuniyeti ile gücüne güç katmaya devam etmektedir.
Turizm denince güven ve memnuniyeti simgeleyen Kösezade Turizm, KKTC´nin en seçkin otelleri ve havayolları tarafından defalarca ödüle layık görülmüştür. Sektördeki iş ortaklarının ve müşterilerinin memnuniyeti ile ilklere imza atan, yenilikçi, yaratıcı ve cesur yaklaşımı, şirketi Ada´nın en büyük tur operatörlerinden biri haline getirmiştir.
Kösezade Turizm, Kösezade Grup bünyesinde bulunan 6 şirketten biri olup, Incoming, Outgoing, Mice, Ticketing, Kargo ve Rent a Car olmak üzere 6 farklı departmanda 40 kişilik profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Zamanın ruhunu yakalayan, duygulara,dostluklara,arkadaşlıklara, güven ve tecrübeye önem veren Kösezade, değişimin gücüne inanır;
Değişmeyen tek şey, değişimin kendisidir.