GRANGE CITY HOTEL
REZERVASYON
TAKSİT SEÇENEKLERİ
TESİS ÖZELLİKLERİ

Grange City Hotel, şehir merkezinden ve Thames Nehri'nden sunduğu eşsiz panoramik manzaralarıyla Londra Kulesi'nden çok kısa bir mesafede yer alan, harikulade ve yeni bir lüks oteldir. Grange City, farklı atmosfer ve menülerle birlikte, çok çeşitli yiyecek ve içecek seçenekleri sunmaktadır; Londra'nın Roma Suru olan 'Forum' ile birleşen eşsiz bir kokteyl barı, daha resmi bir atmosfere sahip bir restorant doğal gün ışığı ile aydınlanmaktadır, bir Akdeniz restorantı ve bir Japon suşi ve erişte barı olan 'Koto 2'.

* Resmi atmosferli ve geniş Forum Restorant'ta çok çeşitli yiyecek ve içecek seçenekleri ile farklı atmosferler mevcuttur; Lutetia Bar ve Brasserie otelin özel meydanına bakmaktadır, Isis Kokteyl Barı ise tarihi Roma Surundan eşsiz bir manzara sunmaktadır. * Japon suşi ve erişte barı olan Koto II, açık havada yenecek akşam yemekleri için otelin özel meydanına geçiş sağlamaktadır. * Konferans ve Etkinlik Merkezi, şehirdeki en iyi olanaklardan bazılarını sunmaktadır ve çok çeşitli konferans, toplantı ve etkinlik seçenekleriyle son derece tatmin edicidir. * Greko Roman tarzındaki 25 metrelik zarif yüzme havuzu, lüks bir atmosferde canlandırıcı bir yüzme deneyimi için mükemmel bir fırsat sunmaktadır. Otelde son teknoloji, ikili ağırlıklar ve çok işlevli salon gibi imkanların yanı sıra her türlü ihtiyacı karşılayabilecek olan 8 çok amaçlı vücut geliştirme salonu, 7 adet süit, 2 toplantı odası ve 4 özel yemek süiti mevcuttur.

Oda Açıklaması

* Grange City'deki 307 özel, seçkin şehir süit ve odasının her biri şık biçimde döşenmiştir ve günümüzün modern turistinin arzu edebileceği her türlü olanağa sahiptir, seçkin Sehir Kulübü'nün hizmetleri ise en zor beğenen zevklere bile hitap etmektedir. * Bütün odalar mükemmel biçimde döşenmiştir ve bireysel olarak ayarlanabilen klima, 2 telefon hattı, yüksek hızda internet bağlantısı, çalışma alanı, bilgisayar modem girişleri, dijital uydulu televizyon ile lüks mermer ve granit banyolar gibi olanaklara sahiptir. Bunun yanı sıra, Grange City eşsiz tek odalı apartlar ve tam donanımlı mutfak yada tam donanımlı ofis, oturma salonu ve yemek yeme bölümüne sahip süitler sunmaktadır.

Lokasyon Açıklaması

Grange City, beş yıldızlı, muhteşem bir lüks oteldir. Konumuyla şehirden şesiz panoramik manzaralar gören Londra Kulesi'ne çok yakın bir mesafede yer alan otel, şehirde bu standartlara sahip olan ilk oteldir.

 

KONUM