5* Legend of the Seas ile Vietnam & Kamboçya 12 Gece 13 Gün
TUR PROGRAMI

LEGEND OF THE SEAS İLE VİETNAM –KAMBOCYA

12GECE -13 GÜN

SİNGAPUR-KOH SAMUİ –BANGKOK-SİHANOUKVİLLE –NHA TRANG –HO CHİ MİNH-SİNGAPUR

 

İlk Kalkış Tarihi:1995 

Yolcu Sayısı:2076 

Kat Sayısı:11 

2000 yılında tamamen yenilenmiştir.

 

Binlerce pencere; dünyanın en ilgi çekici ve unutulmaz sahil şeritlerini ve limanları gösterir. Sizi kendinize getirecek olan ShipShape® Day Spa, iki havuz, altı jakuzi, Çağdaş Müzikaller gibi pek çok yapımı geceleri sizlere sunan That's EntertainmentTiyatro Salonu gibi…ve işte gemi seyahatiniz böylece başlar.

 

Legend of the Seas ;Güneşle dolu alışveriş merkezinden beyaz mermerli merdivenlerine kadar, kendi sınıfına ait özel bir tarzı ve karakteri vardır. Konulu yemek salonları ve lobiler, kasinolar, yüzme havuzları, solaryumlar, merkezler, bazı gemilerdeki minyatür golf sahaları gibi…Bu sınıfa ait gemilerde herkesi eğlendirebilecek özellik mevcuttur. “ Işıklı gemiler “ olarak bilinen bu sınıf, 2 hektar cam kubbesiyle, aydınlık çatıları ve tavandan tabana pencereleri ile unutamayacağınız manzaraları size sunar. Sıcak ve samimi atmosferi ile, güneşin doldurduğu alışveriş merkezi ve açık alan güverteleri ile, dinginlik, şıklık, lükslük ve daha bir çok özelliği bir arada barındırır.

 

Odalar:

Odalar her gemiye göre değişiklik gösteriri fakat her odada:  Televizyon, Telefon, Özel Banyo, Duş, Tuvalet masası, Saç kurutma makinası, Mini bar, Özel kasa vardır.