Celestyal Olympıa ile Yunan Adaları Turu 4 Gece 5 Gün
TUR PROGRAMI

CELESTYAL OLYMPIA İLE YUNAN ADALARI TURU

4GECE 5 GÜN

KUŞADAS/PATMOS-RODOS-GİRİT/SANTORİNİ –ATİNA/MİKONOS-KUŞADASI

 

İlk Kalkış Tarihi : 1982 

Yolcu Sayısı: 1450 

Kat Sayısı : 10 

2005 yılında tamamen yenilenen lüks Celestyal Olympia modern ve sofistike dizaynı ile 725 adet kabin ve konforlu suitlerinde toplam 1450 misafirine konaklama imkanı sağlamaktadır. Sıcak atmosferli ferah salonları, rahatlamanız için SPA bölümü, kozmopolit eğlence ve dinlence alanları ile Celestyal Olympia adeta zerafeti temsil etmektedir.

Gemiye ayak bastığınız andan itibaren rahatlayıp bizimle birlikte olağanüstü destinasyonlara ve gizli yerlere yelken açarken, diğer yandan da Akdeniz konukseverliğinin ve unutulmaz yemeklerin tadını çıkaracaksınız.

Aromaterapiden alışveriş terapisine ve yiyebildiğin kadar ye fırsatlarından enerjiniz tükenene kadar dans edebileceğiniz ortamlara kadar birçok seçenekle gemimizde sunulan deneyimlerin çeşitliliği hayal gücünüze ilham verecek.

Eşsiz destinasyonlara doğru yol alırken taptaze malzemelerle servis edilmeden hemen önce hazırlanan Akdeniz Mutfağı' nın en iyi örneklerini tadabilir, casino, bar ve gece kulüplerinde eğlencenin keyfine varabilirsiniz.

Rahatlama veya heyecan, yenilenme veya eğlence... Aradığınız hangisi olursa olsun, Celestyal Olympia'da sunulan geniş seçenekler ve eğlence olanakları sayseinde sıkılma şansınız yok.

Evinizden uzakken, Ege Denizi'ndeki yüzen evinizle tanışma fırsatını değerlendirin ve kendinizi hayatınızın en unutulmaz ve heyecan verici anlarına hazırlayın.