Romantik Yol Turu 7 Gece 8 Gün
TUR PROGRAMI

Romantik Yol Turu 7 Gece 8 Gün

1.GÜN İSTANBUL - SALZBURG

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde KÖSEZADE kontuarında saat 07:30'da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1381 nolu tarifeli seferi ile saat 09:30'da Salzburg'a hareket, saat 11:00'de varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle şehir turu. Görülecek yerler: Mozart Evi, Mirabell Sarayı ve Bahçesi, Dom Katedrali, Getreidegasse, Mozartplatz, Kleinermarkt ... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Hellbrunn Saray & İngiliz Bahçeleri turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

 

2.GÜN SALZBURG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Göller Bölgesi & Hallstat turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

 

3.GÜN SALZBURG - FÜSSEN

Sabah kahvaltı sonrası Füssen hareket. Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Şehir Merkezi, Surlar, Belediye Binası ve dar sokakları ve şehrin diğer önemli yerleri... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Schwangou kasabası ve Neuswanstein Şato turuna katılma imkanı.  Geceleme otelimizde.

 

4.GÜN FÜSSEN - AUGSBURG

Sabah kahvaltısı sonrası Romantik Yol güzergahımıza devam ediyoruz. Landsberg am Lech ve romantik yolu oluşturan bir çok köy ve kasabadan geçip Augsburg'a varıyoruz. Görülecek yerler: Tarihi Maximilian Caddesi, Rönesans ve Barok tarzındaki saraylar, Azize Anna Kilisesi, Maximilian Müzesi, Belediye Sarayı ve şehrin diğer önemli yerleri. Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

5.GÜN AUGSBURG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Münih ve / ve ya Dachau Nazi Kampı ekstra turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

 

6.GÜN AUGSBURG - WÜRZBURG

Sabah kahvaltı sonrası Würzburg'a hareket. Romantik Yol güzergahımızı takip ederek; Dinkelsbühl - Rothenburg kasabalarını gezerek Würzburg'a varıyoruz. Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Kraliyet Sarayı, Marienberg Kalesi, Katedral, Eski Köprü, Marienkapelle Kilisesi, Belediye Binası ve Müzesi, Eski Eserler Müzesi ve şehrin önemli yerleri. Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

7.GÜN WÜRZBURG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Bamberg ve / ve ya Nürnberg turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

 

8.GÜN WÜRZBURG - FRANKFURT - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası Frankfurt'a hareket. Şehirlerarası otobüs yolculuğu sırasında ekstra Heidelberg turuna katılma imkanı. Varışımızı takiben havalimanına transfer. Türk Hava Yolları TK 1594 nolu tarifeli seferi ile saat 18:20'de İstanbul’a hareket, saat 21:25'de varış ve turumuzun sonu.