Hollanda Turu 3 Gece 4 Gün
TUR PROGRAMI

Hollanda Turu 3 Gece 4 Gün

 

1 GÜN İSTANBUL- AMSTERDAM

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinden yapılacak uçuşumuz için uçuştan  2 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Onur Havayolları’nın 8Q 371 tarifeli seferi ile saat 11:15’de Amsterdam’a hareket. Saat 14:00’da varış. Otele serbest  transfer. Geceleme otelimizde.

 

2 GÜN. AMSTERDAM

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman ve tüm gün Amsteramın tadını çıkarta bilirsiniz.Geceleme Otelimizde.
Dileyen misafirlerimiz alışveriş yaparak,dileyen misafirlerimiz ise Amsterdamın Kanalları dolaşıp, Bloemen market çiçek pazarını ve Albert Cuypstraat pazarını ziyaret ederek, Magere Brug Köprüsü’nü görüp akşam üzeri Vondelpark’ta dinlenerek günleri tamamlaya bilirler.

 

3 GÜN. AMSTERDAM

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman ve tüm gün Amsteramın tadını çıkarabilirsiniz.Geceleme Otelimizde.
Dileyen misafirlerimiz Amsterdamın renkli sokaklarında gezerek veya güzel cafelerde oturarak vakit geçirebilirler,dileyen misafirlerimiz ise Şehirin kalbi olan Dam meydanın eşsiz görkemliği ve Yeldegirmenlerini görüp gezme fırsatı bulabilirler.

 

4 GÜN. AMSTERDAM - İSTANBUL

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından saat 10:00'da odaların boşaltılması ve serbest zaman. Havalimanına serbest transfer. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Onur Havayolları 8Q 372 tarifeli seferi ile saat 14:55'de İstanbul Atatürk Havalimanı'na uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saat ile 19:25’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.