Londra Turu 3 Gece 4 Gün
TUR PROGRAMI

İngiltere Turu 3 Gece 4 Gün

 

1.GÜN İSTANBUL - LONDRA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Kösezade Kontuarı önünde saat 04:00'de  buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları`nın TK1981 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:05'de Londra’ya (Gatwick Havalimanı) hareket. Saat 09:10'da varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüsümüzle yapılacak olan panoramik şehir turumuzda; Big Ben, Thames Nehri, Picadilly Meydanı, Leicester Square, Amiral Nelson Anıtı, Trafalgar Meydanı, Milli Müze, görülecek yerler arasındadır. Ardından otele transfer ve yılbaşı kutlamaları için serbest zaman. YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN!... Geceleme otelimizde.

 

2.GÜN LONDRA (LONDON EYE & LONDON DUNGEONS & MADAME TUSSAUD TURU - ROYAL BANQUET & SHOW)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından alış-veriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan London Eye & London Dungeons & Madam Tussaud Turu`na katılabilirler. Bu tam günlük turumuzda; Thames Nehri kıyısında bulunan dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme, daha sonrasında Londra Zindanları'nda korku tüneli görme ve son olarak da pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madam Tussaud Müzesi'ni gezme fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek olan Royal Banquet & Show Turu’na katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

3.GÜN LONDRA (OXFORD & BICHESTER OUTLET TURU)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Oxford - Bichester Outlet Turu'na katılabilirler. Bu turumuzda Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran, kendinizi Harry Potter film setinde hissedeceginiz Oxford`a ve sonrasinda da ünlü markaların outletlerini bulabileceginiz Bichester Outlet`ine gidiliyor. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

4.GÜN LONDRA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından en geç saat 10:00`a kadar odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Gatwick Havalimanı'na hareket. Havalimanında bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1998 sayılı seferi ile saat 16:45'de İstanbul'a hareket. Saat 22:45`de varış ve gezimizin sonu.