Koh Samui Turu 5 Gece 6 Gün
TUR PROGRAMI

Koh Samui Turu 5 Gece 6 Gün

 

1.Gün İstanbul – Singapur

Atatürk havalimanı dış hatlar terminalinde Singapur Havayolları kontuarı önünde saat 11:15’'te buluşma,pasaport ve check-in işlemlerini takiben Singapur Havayollarının SQ 391 seferi ile saat 13:25'de Singapur'a uçuş.

 

2.Gün Singapur-Koh Samui

Singapur'a varış ve uçak değiştirme. 09:00'da inişimizi takiben otele transfer yerleşme ve serbest gün. Arzu edenler ile ekstra Ada turu. Ada turumuz esnasında adanın popüler bölgeleri olan Chaweng Beach, Lamia Beach’deki Grandma – Grandpa Kayaları, mumyalanmış keşiş, büyük altın Buddha, Namuang şelalesi görülecek yerler arasındadır. Ayrıca özel olarak eğitilen maymunların Hindistan cevizi toplamalarını izleyebilirsiniz. Nathon’da alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman. Yemek sonrası yol üzerinde Soh Samui, Maenam ve Bophut köyünü görüyoruz. Akşam otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

3.Gün Koh Samui

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu edenler ile ekstra yapılacak olan Mercan Adası turu.Bu turumuzda sabah 09:00’da Meanem Pier’den botla hareket edilecektir.En iyi Mercan Kayalıklarının, ender rastlayacağınız balık türlerinin olduğu Koh Tan’a varış. Snorkel ve yüzme için serbest zaman.Öğlen To Koh Mudsum’a hareket. Öğle yemeği için serbest zaman. Yemek sonrası yüzme ve güneşlenme imkanı.Akşam üzeri saat 15:00 Otelimize geri dönüş ve serbest zaman.Arzu edenler ile ekstra yapılacak Balık Avı için saat 18:30 da limana hareket. Koh Tan, Koh Mud Deand, Koh Raap, Koh Wang Nor veya Wang Nai adalarında canlı mürekkep balığının nasıl yakalandığını görebileceksiniz. Gece yarısı otelimize geri dönüş ve Geceleme otelimizde.

 

4.Gün Koh Samui

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman.Deniz ve güneşlenme imkanı.Arzu edenler ile ekstra yapılacak olan JUNGLE SAFARI TURU(FİLLERLE TREKKING) için otelimizden hareket. Fil üzerinde Samui ormanlarının güzelliklerine doğru fil üzerinde yapacağınız bu gezide bol bol fotoğraf çekmenizi, kameranızı unutmamanızı özellikle tavsiye ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Jungle Walk turuna katılabilirler. Samui’nin en yüksek şelalesine doğru yapacağımız bu yürüyüş için lütfen rahat ayakkabı giyiniz. Balta girmemiş ormanlarda yürüyüşümüzün ardından kamp yerine geri dönüyoruz. Ve adanın en meşhur hayvanları olan maymunları doğal ortamlarında görebileceksiniz. Bu güzel günün ardından otelimize dönüş ve geceleme otelinizde.

 

5.Gün Koh Samui

Sabah kahvaltısından sonra alışveriş ve çevre gezisi için serbest gün. Deniz ve güneşlenme imkânı. Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Geceleme otelimizde

 

6.Gün Koh Samui

Sabah kahvaltısından sonra alışveriş ve çevre gezisi için serbest gün. Deniz ve güneşlenme imkânı. Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Geceleme otelimizde

 

7.Gün Koh Samui-Singapur-İstanbul

Sabah erken kahvaltınından ardından Koh Samui Havalimanına Transfer, Pasaport kontrolü ve bagaj işlemlerinden sonra  Singapur'a hareket. 12:35'te varış. Dilerseniz Singapur'da gezi ve alışverişleriniz için serbest saatler. Singapur Havayollarının SQ 392 sefer sayılı uçuşu ile saat 23:20’de İstanbul’a uçuş. Saat 04:55’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.