Maldivler Turu 4 Gece 5 Gün
TUR PROGRAMI

Maldivler Turu 4 Gece 5 Gün

1.GÜN MALDIV

Sizi bekleyen yerel karşılama görevlileri ve transfer araçları (sürat teknesi veya deniz uçağı)ile Hint Okyanusu'nun,beyaz kumsalları ve mercan kayalıkları ile çevrili otele transfer ve yerleşme. 1200 Mercan adasından oluşan Hint okyanusunun en güzel takım adalarında gün boyu deniz sporları rüzgar sörfü, dalma, su kayağı yapabilir, beyaz kumsallarında deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.Konaklama otelimizde.

 

2.GÜN MALDIV


Sabah kahvaltısından sonra tam gün serbest,dinlenme ve güneşlenme imkanı. İsteyenler Extra olarak katılacakları tekne gezisinde, çevredeki birbirinden güzel mercan adalarını, otelinizin çevresindeki ıssız adaları  görme ve dalma imkanı bulabilirler. Konaklama otelimizde.

 

3.GÜN MALDIV

Sabah kahvaltısından sonra serbest. Denize girme ve güneşlenme imkanı.Konaklama otelimizde. Otelinizde bulunan SPA merkezinde rahatlatıcı vüzut masajları yaptırabilirsiniz. Arzu ederseniz gece balık tutma gezisine katılabilir , tuttuğunuz balık ile barbekü keyfi yapabilirsiniz.

 

4. GUN MALDIV

Sabah kahvaltısından sonra serbest. Denize girme ve güneşlenme imkanı.Dilerseniz ekstra olarak uçak ile fotoğraf turuna katılabilir , Maldiv adalarıın muhteşem güzelliğini gökyüzünden fotoğraflayabilirsiniz. Konaklama otelimizde.

 

5.GÜN MALDIV

Sabah erken saatte alınan kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve özel tekneler ile havalimanına transfer.