Prag Turu 3 Gece 4 Gün
TUR PROGRAMI

Prag Turu 3 Gece 4 Gün

 

1.GÜN ISTANBUL - PRAG

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali KÖSEZADE kontuarında saat 10:30'da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları PC 453 nolu seferi ile saat 12:50’de Prag’a hareket, saat 14:25’de varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüslerimizle Prag şehir turu. Görülecek yerler: Prag Kalesi, St. Vitus Katedrali, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Astronomik Saat, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı. Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Akşam arzu edenler için ekstra Vltava nehrinde yemekli tekne gezisi turuna katılma imaknı. Geceleme otelimizde.

 

2.GÜN PRAG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra öğle yemekli Karlovy Vary ve akşam ki ekstra Çek Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

 

3.GÜN PRAG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Dresden ve / veya Terezin Nazi Kampı ve akşam ki ekstra Ortaçağ Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

 

4.GÜN PRAG - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Sonrasında havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları PC 454 nolu tarifeli seferi ile saat 15:05’de İstanbul’a hareket, saat 18:45’de varış ve turumuzun sonu.