Seychellers 5 Gece 6 Gün
TUR PROGRAMI

Seychellers 5 Gece 6 Gün

 

1.GÜN SEYCHELLES

Cennet ada Seychelles’e varış ve  otelimize transfer.115 adadan meydana gelen, cennet gibi koyları ve plajları olan Seychelles'de sakin, stressiz, izole olmadan bir tatil geçirilebilirsiniz.Deniz ve güneşin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

2.GÜN SEYCHELLES

Sabah kahvaltı sonrası deniz ve güneşin keyfini çıkarmak için serbest zaman. Dilerseniz ekstra olaak Mahe şehrini keşfedebilceğiniz bir tura katılabilirsiniz. Dünyanın en küçük başkenti Mahe'de  koloniyel dönemden kalma binaları , yönetim binasını ,ulusal müzeleri , saat kulesini , postahaneyi ve lokal eşyaların satıldığı Codaver 'i görebilirsiniz. En işlek caddelerinde yürüyüş yapabilir , taze balık ve tropikal meyveelrin bulunduğu renkli pazarını ziyaret edebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

 

3.GÜN SEYCHELLES

Sabah kahvaltı sonrası  deniz ve güneşten faydalanmak için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Seyşeller'in diğer cennet adalarını keşfetmek için ekstra Praslin & La Digue Adalar turuna katılabilirler. Mahe'den sona ikinci büyük ada olan Paslin'i ziyaretiniz sırasında , dünyada yetiştiği tek yer  olan  Valle dee Mai'de dev cocode mer meyvesi görebilirsiniz.Bu cenet gibi ada UNESCO Dünya Mirasları Listesi'ne alınmıştır. . Kurutulmuş hindistancevizi içi hangarları, dev kaplumbağalar, tamir edilmiş sömürge çiftlik evleri ziyaret edilecek yerler arasındadır.  Geceleme otelimizde

 

4.GÜN SEYCHELLES

Sabah kahvaltı  sonası deniz ve güneşin keyfini çıkarmak için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz mahe adasının güney kıyılarını keşfedebilirler. Yıllar önce deniz korsanlarının  takip ettiği rotaları ve muhteşem baharat bahçelerini keşfedebilir, Büyüleyici resifleri görebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

 

5.GÜN SEYCHELLES

Sabah kahvaltı sonrası  deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir , otelinizde bulunan SPA merkezinde rahatlatıcı vücut masajı yaptırabilirsiniz. Dilerseniz ,  Seyşeller'in muhteşem deniz altı dünyasını keşfetmek için resif safari turuna katılabilirler. Bu turda şnorkel ile yüzlerce çeşit balığın bulundu resiflerde yüzebilir , bu balıkları besleme imkanına sahip olabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

 

6.GÜN SEYCHELLES – İSTANBUL

Uçak saatine gore havaalanına transfer ve gezimizin sonu...