Madrid & Valencia &Barcelona 5 Gece 6 Gün
TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL –MADRID

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Kösezade  kontuarı önünde saat 07:30'da buluşma . Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları’nın   tarifeli seferi PC537 ile saat 09:55'te Madrid’e uçuş.Yerel saat ile 13:45'te İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle yapılacak olan panoramik Madrid şehir turunda; Kraliyet Sarayı, İspanya Meydanı Ve Cervantes Anıtı, La Puerto Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Cibeles Meydanı Ve Çeşmesi, Paseo Del Prado Ve Apollo Çeşmesi, Retiro Parkı, Gran Via, Castellana Caddeleri ve Plaza Mayor görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

2.GÜN MADRID(TOLEDO)

Sabah kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra olarak yarım günlük İspanya’nın eski başkenti olan “Toledo” gezisine katılabilirler. İspanya’nın eski başkenti olan “Toledo” gezisi. Toledo, gerçek bir açıkhava müzesi. İspanya’nın eski başkenti Toledo, Unesco Dünya Mirası listesinin en önemli kentlerinden biridir. Ülkenin en heybetli katedrali, dünyaca ünlü ressamların eserlerine ev sahipliği yaparak dünyanın sayılı müzeleriyle yarışır hale gelmiştir. El Greco’nun kenti olarak bilinen Toledo, 16. yy’dan günümüze değişmeden gelmeyi başarmıştır. Roma, vizigot, arap, gotik, rönesans mimarisinin izlerini taşıyan yapılar, dar sokaklar, El Greco’nun tabloları, tipik pastaneler, Damascino mağazaları ve tabii ki ünlü katedrali ile turistik bir hac yeridir. Gezi sonrası otelimize transfer ve serbest saatler. Geceleme otelimizde.

 

3.GÜN MADRID-VALENCIA (360 Km)

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Valencia'ya hareket. Varış ve panoramik Valencia şehir turumuzda Katedral, Arena, Belediye Sarayı, Tarihi pazar ve Eski İpek Borsası görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otelimize transfer, Geceleme otelimizde.

 

4.GÜN VALENCİA-BARCELONA (GUELL PARK&POBLE ESPANYOL&GOTIK MAHALLE) (350 Km)

Sabah kahvaltı sonrası odaları boşatma ve Barcelona'ya hareket, varışımıza istinaden panoramik Barcelona Şehir turumuzda ; Marina, Colombus Sokağı, ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, Sagrada Familia, Via Layetana, Stadyum,Sant Jordi Sarayı, Calatrava Kulesi görülecek yerler arasındadır. Son olarak Plaza De Catalunya görülecektir. Tur bitimi sonrası serbest zaman, arzu eden misafirler ile ekstra “Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle ” gezisi. Bu turumuzda, UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı , 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol ‘da İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Ve turumuzun devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız. Tur bitimi Rehberimizin bildirdiği saatte buluşma, otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

5.GÜN BARCELONA(GERONA&FIGUERAS(DALI MUZESI) (FLAMENCO)

Kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu edenler ile ekstra “Gerona & Figueras (Dali Müzesi)” turu.Bu turumuzda,önce Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek götürecek ünlü Jewish meydanı el call ve antik Arap – Osmanlı kültüründen gelen hamam örneği görülerek Figueras şehrine sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği Dali Müzesi gezilecek.Kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasını ayrıcalıklarına götürecek. Güzel bir günün ardından otelimize dönüş. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra “Flamenco Gecesi” içkili, müzikli İspanyol dansları eşliğinde eğlence.  Geceleme otelimizde.

 

6.GÜN BARCELONA-ISTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve havaalanına transfer.Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının tarifeli seferi PC 470 ile saat 14:10'da İstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından  yerel saat ile 18:40'ta Istanbul’a varış ve gezimizin sonu. Istanbul’a Hoşgeldiniz !

 

 

 

izmir web tasarım