5* Allure of the Seas ile Doğu Karayipler 9 Gece 10 Gün
TUR PROGRAMI

Dünya'nın En Büyük Gemisi ile Doğu Karayipler 

 

Miami , Fort Lauderdale , Nassasu(Bahamalar) , Charlotte Amalie(St Thomas) , Philipsburg(St Marteen)

 

 

İlk Kalkış Tarihi: 2010 

Yolcu Sayısı:6296 

Kat Sayısı: 18 

 

İçinde tiyatrosu, dev alışveriş merkezi bulunan 2010 Aralık ayında ilk programını yapan Allure of the Seas 225 bin ton ağırlığındadır.

362 metre uzunluğunda, 64 metre genişliğinde olan bu gemiye bindiğinizde daha çok devasa bir binadaymış gibi hissediyorsunuz. Mühendislik ve mimarlık harikası olarak tanımlanan gemi 16 kattan oluşuyor ve 6296 yolcu kapasiteli.

Havuzlar ve jakuzilerle dinlenme ve eğlenme mekanlarının vazgeçilmezi ise birbirinden harika içkiler tadabileceğiniz barlar. İster alkollü ister alkolsüz bu barlarda içtiğiniz lezzetleri unutmanız mümkün değil! Ruhunu ve bedenini dinlendirmek isteyenler için gelişmiş bir spa ve masaj seçeneği mevcut.

Spor salonunda aletli jimnastik, mini sörf havuzlarında sörf dersleri, Latin dansların öğretildiği kurs, çelik bir halata bağlanarak 16. kata çıkıp geminin orta yerindeki atriumu çaprazlamasına uçarak geçmek, tırmanma duvarı ve pek çok seçenek sizi bekliyor.

Mini çim sahada golf, deniz tarafında yapılmış yürüyüş parkuru ve geminin ortasında yer alan Central Park’ta gezinti en iyisi... Central Park olarak hazırlanmış bu bölgede 12 bin adet canlı bitki bulunduğunu, günün her saatinde kuş sesleri eşliğinde bu alanda doğada olma hissinin yaşayabilirsiniz.

Peki ya eğlence? Allure of the Seas’de hem çocuklar hem de büyükler için sayısız eğlence sunuluyor. Çocukları kendilerinden geçirecek şovlar, atlı karınca ve su parkları dışında büyükler için gösteriler, temalı partiler geminin yolcularına hoş vakit geçirtmek için düşünülmüş.

Ödüllü Broadway müzikali Chicago, akrobasinin dansla buluştuğu mükemmel bir gösteri olan Blue Planet özellikle görmeye değer. Odaların beş yıldızlı otel konforunda.

Gemide açık hava tiyatrosu , Rising Tide isimli bir hareketli/asansörlü bar ve 2 adet kaya tırmanma duvarı mevcuttur.

 

Dünyanın en büyük gemisi size okyanusun ortasında gemide surf zipline yapma ve mini golf sahasında golf oynama imkanı sunuyor.

Favori içkinizi yudumlarken aqua tiyatronun muhteşem su gösterilerini izleyebilirsiniz. 15 ten fazla lüks restaurant ,barlar,butikler ve 2 gece klübü var.

Dört futbol sahası büyüklüğünde, Eyfel Kulesi’nden 13 kat daha ağır ve Titanic’den 109 metre daha büyük olan dünyanın en büyük yolcu gemisi Allure Of The Seas, konforun, lüksün, eğlencenin ve denizin keyfini doyasıya çıkarmak isteyen konuklarını bekliyor.