5* Vision of the Seas ile Akdeniz Büyüsü 7 Gece 8 Gün
TUR PROGRAMI

5* Vision of the Seas ile Akdeniz Büyüsü 7 Gece 8 Gün 

 

Barcelona , Cannes(Monte Carlo) , Roma(Civitavecchia) , Amalfi Coast (Salerno) , Catania (Sicilya) ,Venedik 

 

İlk Kalkış Tarihi:1998 

Yolcu Sayısı:1950 

Kat Sayısı: 11 

2000 Senesinde tamamen yenilenmiştir.

 

Binlerce pencere; dünyanın en ilgi çekici ve unutulmaz sahil şeritlerini ve limanları gösterir. Maksimum 2,435 yolcu kapasiteli Vision of the Seas ‘ in gemi içinde çok fazla aktivitesi bulunmaktadır. Sizi kendinize getirecek olan ShipShape® Day Spa, iki havuz, altı jakuzi, Çağdaş Müzikaller gibi pek çok yapımı geceleri sizlere sunan Masquerade Tiyatro Salonu gibi…ve işte gemi seyahatiniz böylece başlar.

 

Vision Sınıfı gemilerin güneşle dolu alışveriş merkezinden beyaz mermerli merdivenlerine kadar, kendi sınıfına ait özel bir tarzı ve karakteri vardır. Konulu yemek salonları ve lobiler, kasinolar, yüzme havuzları, solaryumlar, merkezler, bazı gemilerdeki minyatür golf sahaları gibi…Bu sınıfa ait gemilerde herkesi eğlendirebilecek özellik mevcuttur. “ Işıklı gemiler “ olarak bilinen bu sınıf, 2 hektar cam kubbesiyle, aydınlık çatıları ve tavandan tabana pencereleri ile unutamayacağınız manzaraları size sunar. Sıcak ve samimi atmosferi ile, güneşin doldurduğu alışveriş merkezi ve açık alan güverteleri ile, dinginlik, şıklık, lükslük ve daha bir çok özelliği bir arada barındırır.

 

Odalar:

Odalar her gemiye göre değişiklik gösteriri fakat her odada:  Televizyon, Telefon, Özel Banyo, Duş, Tuvalet masası, Saç kurutma makinası, Mini bar, Özel kasa vardır.